Sit back and relax in the Ashton Collection! This 2 piece reversible sectional couch comes with a pull-out bed and storage chaise allowing…
Free Shipping | Payment Plans Available At Checkout. Learn More
Free Shipping | Payment Plans Available At Checkout.
Learn More
$783.30 $524.30
Plus size sleep deserves a plus size solution. The Titan Plus Hybrid by Brooklyn Bedding provides a one-of-a-kind sleep solution that is the most supportive, durable, and comfortable sleep available. Whether you are big, tall, or powerfully strong, our high-quality foam layers will give you the ultimate pressure point relief to soothe aches and pains?and our 6 inch AscensionX® coils will give you extra lift, extra contouring, and extra durability. Plus, enjoy advanced cooling from our specialty gel memory foam. (Available with an optional sewn-on cooling cover from high tech PE fibers.)
$1,099.99 $899.99
| Weight | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Color | Saddle Brown, Gray, Beige, Blue, Green |
| Material | Microfiber, Velvet |
$3,349.99 $999.00
| Weight | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Size | Full, King, Queen, Twin XL |
| Comfort | Medium, Plush |
| Material | Hybrid |
| Profile | 13.5", 15" |
$118.99 $89.99
| Weight | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Size | Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
$224.99 $169.99
| Weight | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Size | Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
$464.99 $349.99
| Weight | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Size | Twin XL, Twin, Full, Queen, King |
| Color | Charcoal |
$1,288.30 $899.30
| Weight | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Size | Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
| Comfort | Firm, Medium, Plush |
| Profile | 13.25" |
$224.99 $169.99
| Weight | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Size | King, Queen |
| Color | CBD Oil |
$0.00
| Size | Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
|---|---|
| Comfort | Firm, Plush |
| Material | Foam |
| Profile | 10", 11" |
$1,311.80 $936.80
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 in |
| Size | Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
| Comfort | Medium |
| Profile | 13.75" |
Own.Lease offers customers a convenient pathway to ownership for a diverse range of products. This flexible lease payment option allows you to pay over time according to your own schedule.