Modular sofa that offers endless possibilities for customization and flexibility. You can easily mix and match different pieces to create a sofa that…
Free Shipping | Payment Plans Available At Checkout. Learn More
Free Shipping | Payment Plans Available At Checkout.
Learn More
$3,349.99 $999.00
As Is Mattress are marked well below major retailers price, compare the price to the largest mattress retailers to see major savings. The X Class Black Hybrid uses premium materials, advanced cooling technology, and a smooth, body-contouring memory foam top combine for a first class sleep experience that leaves you feeling invigorated.
$289.99
| Size | Full, King, Queen, Twin XL |
|---|---|
| Material | Hybrid |
| Profile | 12" |
$2,899.99 $999.99
| Weight | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Size | King, Queen, Twin XL |
| Comfort | Medium, Pillow Top Firm, Pillow Top Medium, Pillow Top Plush |
| Material | Hybrid |
| Profile | 14.5", 16" |
$1,062.99 $699.99
| Weight | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Size | Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
| Comfort | Firm, Medium |
| Material | Polyurethane |
| Profile | 11" |
$1,288.30 $899.30
| Weight | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Size | Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
| Comfort | Firm, Medium, Plush |
| Profile | 13.25" |
$0.00
| Size | Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
|---|---|
| Comfort | Firm, Plush |
| Material | Foam |
| Profile | 10", 11" |
$1,530.00 $999.99
| Size | King, Queen |
|---|---|
| Comfort | Medium, Plush |
| Profile | 13.5", 15" |
$999.99
| Color | Black |
|---|---|
| Material | PU |
$1,399.99 $899.99
| Weight | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Size | Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
| Comfort | Firm, Plush |
| Material | Foam |
| Profile | 12", 13" |
Own.Lease offers customers a convenient pathway to ownership for a diverse range of products. This flexible lease payment option allows you to pay over time according to your own schedule.